Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépre milyen programok kénének?

Gépre milyen programok kénének?

Figyelt kérdés
Most fogom össze tenni a gépemet aztán rátelepítek mindent. Leginkább arra vagyok kiváncsi, hogy melyik a leggyorsabb melyik a legkezelhetőbb stb. Windows 8at fogok rátenni azt mondták megszokható és chrome böngészőt (ha van jobb böngésző kérek írjátok le). Lejátszóhoz ötletem sincs Full Hd filmeket néznék lehet, hogy mamár mindegyiken tökéletes, de régen sokan rossz volt a hd minőség. Tömörítőből sem tudom melyik a gyorsabb és Tc power packot is tennék rá, de annak sem tudom melyik a legjobbja amit utoljára letöltöttem egyszerűen borzalams volt kék háttér-re volt írva minden kifojt a szemem és nem tudtam elolvasni semmit. Levelező programból sincs ötletem, hogy az alapot az officost vagy a mozzilát használjam ( van ezek között olyan ami jelez, ha kapok emailt mint egy gadget a windows 7nél). Melyikből melyiket válasszam? Aki végig olvasta annak köszönöm és elnézést a sok helyesírási hibáért

2012. dec. 17. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A Chrome böngésző tényleg jó, gyors, minden bővítmény benne van, amit pl. Firefoxhoz utólag kell telepíteni, számos kiegészítő van hozzá. Én egy AdBlockot tennék még rá mindenképpen. De azért az Internet Explorer is sokat fejlődött.

A Windows Media Player 12 (ez ami alapból benne van a Winben) viszi a full HD-s filmeket, de ha nem lenne jó, kipróbálhatod a VLC-t, MPC-t is.

Tömörítőből a 7Zipet ajánlanám. TC-ből nincs tapasztalatom a Power Packról, én a simát használom. Elvileg minden email kliens jelez, ha leveled érkezett.

2012. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. dec. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!