Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Windows 8 x86-ot szeretné...

Szerzsike120 kérdése:

Üdv! Windows 8 x86-ot szeretnék telepíteni. Szerintetek melyik verzió a legalkalmasabb játékok futtatására?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a Windows 8-t de nem tudom melyik verzió alkalmas játék futtatásra, mivel 1 telepítő cd-n több variációt is ad.

Van:

Win 8 x86

Win 8 Pro x86

Win 8 Pro WMC x86

Win 8 Enterprise x86

Jelenleg ezek közül melyiket érdemes feltelepítenem?? Kérem az írjon akinek van már benne tapasztalata:)THX



2012. dec. 17. 19:06
 1/5 Komplikato ***** válasza:
Hát én már nem tennék fel 32 bites verziót ... pláne W8-ból nem.
2012. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen gépre raknád fel? Ha 4GB vagy annál több RAMod van, akkor az mindenképpen x64 legyen. Nos, a sima Windows 8 készült a usereknek. a Pro munkára, a Pro WMC-ről nem tudok semmit, de gondolom valami felturbózott Pro lehet, az Enterprise meg vállalatok számára készült. Szerintem a Windows 8 vagy a Pro jó lesz. Alapköveiben ugyanaz a kettő, apró módosítások vannak benne. (Persze a legbővebb az Enterprise, mint a Win7nél az Ultimate volt)
2012. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nincs keret másra :D De amúgy laptopom van, 2 magos 2.1 Ghz processzor, ram: 2 giga, videó kártya: 512mb.

gyári 32 bites verzió. Amúgy utána néztem és az alapkő a win 8. A pro-ban több jelenleg az elérhető frissítés és több programot tesz lehetővé futtatni mint a sima változat. A WMC-ben is megtalálhatók azok mint a pro-ban, viszont ez mellé társul a windows media center is ami már ismert a windows 7-böl, csak kicsit jobb lehet mint elődje. Az Enterprise az pedig ahogy írtad vállalati verzió. De egyikhez sincs oda írva, hogy alkalmas lenne játékra..

Meg nem is mind1, mert a win 7 ultimate alkalmas csak játékra nekem.. Többi verzión mindig ddl hibát meg ha felrakta a játékot akkor kidobott belőle egyből.. Ultimate-n meg ugyan azt a játékot simán viszi.

2012. dec. 17. 19:31
 4/5 tam623 ***** válasza:

Windows 8: otthoni felhasználóknak

Windows 8 Pro = Windows 8 + domainba léptetés, bitlocker, group policy

Windows 8 Enterprise = Windows 8 Pro + DirectAccess, BranchCache


Játékra a Windows 8 elég.

A WMC viszont gyanús, valami lopott, törött, kártevős izé lehet. Kerüld!

2012. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valor ***** válasza:
A WMC a Windows Media Center féle változat neve, külön szériaszám beadásával bármikor fel lehet frissíteni a Windows-t rá.
2012. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!