Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a feladatke...

Miért nem indul el a feladatkezelő a taskmgr paranccsal?

Figyelt kérdés

Saját gépemen hozzászoktam ezt így használni, de más gépén próbáltam nem ment.

Helyette felhoz egy kis ablakot amin felajánlja a gép kikapcsolását, újrainditását, hibernálását, stb.


Bekapcsolásnál sem a számomra megszokott teljes képernyős kék hátterű bejelentkező ablak van, hanem ott is egy kis ablak középen.

Win Xp professional van mindkét, gépen. Feltételezem, hogy valami beállításon múlik ezeknek a dolgoknak a megjelenítése, de hol kell és hogyan?


2012. dec. 18. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, hibásan írtam a kérdésem, csak a Taskmgr paranccsal tudom elindítani és az Alt+ctrl+del kombináció nem működik rá.
2012. dec. 18. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:

...."de más gépén próbáltam nem ment."

a gép Rendszergazdája állította így be, kérd meg, hogy oldja fel a tilalmat.

2012. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Időközbe rátaláltam a probléma forrására és a megoldásra.

Pusztán annyi az egész, hogy a felhasználói fiókoknál a "felhasználók be és kijelentkezési módjában"

nem volt kipipálva az üdvözlő képernyő és a gyors felhasználó váltás.

Leteszteltem saját gépen is és ilyenkor az alt+ctrl+del kombóra nem a feladatkezelő jön be.

2012. dec. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!