Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom összekötni a...

No name1705 kérdése:

Hogyan tudom összekötni a számítógépemet a tvmel?

Figyelt kérdés

Egy régebbi tipusu tvm van es össze akarnam kotni a géppel.

van egy ilyen kabelom:

[link]

ezt tv kartyaval kaptam. ezzel össze tudom kötni? milyen kabel kell még hozza? tv kartyaval vagy video kartyaval probaljam?köszi


2012. dec. 18. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen tv-m van!

2012. dec. 18. 19:21
 2/5 Jenci ***** válasza:

Abból a tv-ből semmit nem lehet látni.Azért leírom a helyzetet:


Szóval a kábelednek azt a végét amelyik S-video és Jack-dugóban végződik kell a kártyádhoz csatlakoztatni.Valószínűleg van rajta ilyen kivezetés.A másik végét meg a tv-vel kell összevarázsolni.Ha van a tv-n S-video bemenet,akkor azzal,ha nincs,akkor meg az RCA kábellel.


Hogy pontos választ tudjunk mondani,tudnunk kell,milyen csatlakozási lehetőségek vannak a kártyán és a tv-n.Esetleg a kártya és a tv pontos tipusa is jó lenne.

2012. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a video kartyamon van ilyen csatlakozo amibe belemegy a tvmen pedig van scart csatlakozo es ennek a 3 szines csatlakozonak is. van az elejen 3, es a hatujan 3 in es 3 out. amugy meg elite tv-21es67 a tv, a video kartya pedig ati radeon 9200 128 mb
2012. dec. 18. 21:30
 4/5 Jenci ***** válasza:

[link]


Akkor gondolom ilyen video kártyád van.


Ha ezt akarod összekötni,akkor tudnod kell,hogy ezen csak a kép megy át,a hang nem.Azt az alaplap kivezetéséről kell biztosítani.A kép az S-video csatlakozón megy és a másik végén a sárga színű RCA végződésen fut tovább illetve az S-videon is.Kell a tv-hez egy olyan átalakító,ami RCA-SCART,vagy egyszerűen csak meghosszabbítod az RCA kábelt ugyanilyen RCA kábellel.Van ilyen.A hang kábelt neked kell összehozni különböző átalakítókkal.Meg lehet csinálni.A kábel végén lévő piros és fehér RCA lesz a hang.


Ha tv-kártyával kötöd össze,akkor átmegy a hang és a kép is,hiszen a kábelt eredetileg ahhoz kaptad.


Videokártyával nem tudsz tv műsort nézni.Tv kártyával meg nem tudsz számítógépről videót nézni.Nem tudom melyiket akarod?

2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ilyen kártyám van. nem tvt akarok nezni hanem ha pl filmezek vagy valami.mikor a tv adast akarom akkor nezem siman a tvt :D a hang nemlenyeg h at megy e.
2012. dec. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!