Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a COD MW 3 akadozik egy...

Ha a COD MW 3 akadozik egy kicsit, akkor az MW 2 futna rendesen a laptopomon?

Figyelt kérdés

Nem vészes akadozás, csak kissé zavaró játék közben.

Minimális gépigény:

MW3: VGA: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA®GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better

MW2: VGA: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better (Shader 3.0)


Nekem intel hd graphics 3000 van a laptopban, 4 giga rammal, és intel i3-al. Szerintetek így futna akadásmentesen a játék?

Köszi!



2012. dec. 19. 13:34
 1/3 Egri Zsolti ***** válasza:
Szerintem simán amugylejeb álitotál a mw3 ban a grafibol ugy lehet hogy megyazis.
2012. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szotyista válasza:
low grafikával megy tuti mind a kettő..mindent vegyél le textúrákat felbontást és még fps ed is lesz bőven..
2012. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szotyista válasza:

a gépigény.hu ra sem lehet minden esetben adni.


én 1,6 os procival 2 giga rammal 512 vga val tolom a cod 4 et low grafikán és élvezhető a játék és így is van amikor 200 is van az fps multba

2012. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!