Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám törölni a...

Hogyan tudnám törölni a programot? (többi bent)

Figyelt kérdés

Telepítettem a gépemre egy MS Office-t (2010-est), de az istenért sem akar elindulni.. ezért le szeretném törölni, hogy egy másikat tegyek fel.

A gond ott kezdődik, hogy mikor törölni akarom (Programok telepítése/törlése, Vezérlőpult), akkor a következő hibaüzenetet dobja fel:


"Setup Error"

"A telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer"


Letöltöttem egy külön programot amivel elvileg lehet törölni más programokat, de ezzel sem működik..

A word meg nagyon kellene..


Aki tud segítsen kérem, mert nagyon fontos lenne.


Köszönöm szépen!


2012. dec. 19. 14:32
 1/2 anonim válasza:
Na, én egy számítástechnikai analfabéta vagyok, de nekem is hasonló problémám volt a múltkor a notebook-omon, ezért leírom, én hogy oldottam meg, hátha segítségedre lehetek. Nekem M Office Starter van a gépen, és a M Office kattintásra, és én sem tudtam törölni őket. Így neten keresztül először a Microsoft oldalán leírtak alapján frissítettem mindkét alkalmazást, és utána már simán engedte törölni őket. Lehet, hogy most nagy butaságot írtam, és a te problémádra nem jó, de a jó szándék vezetett... :)
2012. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Az a baj, hogy én nem jogtiszta szoftvert telepítettem, így nem nagyon merek onnan frissíteni :P
2012. dec. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!