Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Sims 2?...

Miért nem indul a Sims 2? (többi lent)

Figyelt kérdés

Helyes sorrendben telepítettem fel, csak az egyetemet tettem be a paloták és parkok cuccok elé, mert nem engedte feltenni első kiegészítőnek, mert az volt a baja, hogy frissíti, de nem sikerült, ezért a CTRL+ALT+DEL-lel leállítottam az AutoRun-t és így feltette. Ezek után már a nagyvárosi életet és a paloták és parkokat is így tettem fel. De most egy hibaüzenetet ad ki: [link]

Azért kellett kitörölni a Sims-et, újratenni a windows-ot, formázni mindent, mert nem indult el semmi játék, de akkor valószínűleg vírus miatt, valaki azt írta Morph Féreg, mert a Google Chrome meg a Firefox sem indult el. Akkor ezt a hibát adta ki minden játéknál, a Sims-nél is: [link]


Itt az előző kérdésem is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


Segítseteeek!!!!! Köszönöm :)

17/L :)



2012. dec. 19. 17:58
 1/2 anonim válasza:

Valószínüleg,az a baj,hogy feladatkezelővel nyomtad ki.Ha eredeti akkor ez a baj,ha nem,akkor is.Vagy a másik lehetőség-ha nem eredeti-rossz a sims 2.

A megoldás hogy újratelepíted,vagy letöltöd máshonnan.

2013. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldottam :D Újra kellett telepíteni :)
2013. márc. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!