Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftba hogyan tudok...

Minecraftba hogyan tudok Láncvértet készíteni?

Figyelt kérdés
Lánc cuccokat. Angol wikipédin néztem, hogy tűz kell hozzá, de olyat honnan szerezhetek? :S
2012. dec. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon sehogy. A tüzet sehogysem lehet felvenni.Amúgy nem is értem miért rakták be a minecraftba ezt az armor-t
2012. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=GReddy=- válasza:
Állítólag a Minecraft legújabb verziójában már lehet csinálni méghozzá úgy hogy szerzel VASRÁCSOT->berakod sütőbe ->kisütöd->abból állítólag LÁNC lesz és abból csak simán összecraftolod. és kész. Én még nem próbáltam :)
2012. dec. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak kreatívban lehet szerezni.
2012. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
KÖszi mindenkinek! Greddy, kipróbálom, hátha :D
2012. dec. 20. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj a Netherbe, keress Blazet, ölj le néhányat, menj vissza a világba, ragd a Barkács asztalodba a tüz botokat (nem tom mi a neve) és van tűzed! :D
2012. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
aztamindenit12- nek szeretném mondani, hogyha lemegy valaki a Netherbe és öl blazet, hazamegy, craftol a rudakból "tüzet" az nem olyan tűz lesz, mint amiből az armort lehet készíteni. Az olyan "tűz" lesz, amiből bájitalokat/potikat lehet készíteni.A rudakból készített dolog neve: őrlángpor :)
2012. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát már mindenki átrakj a minecraftját magyarra csak én nem mert K*va sz@rnak tartom és valami katasztrófális a fordítás

Őrláng tűz elegem van Blazepowder éskéssz.

:D

2012. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Falusiaktól vagy ha szerencséd van moboktól tudsz kapni. Azt hittem régen hogy vasrögökből, de nem abból.
2020. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!