Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül kitöröltem a...

Anna59 kérdése:

Véletlenül kitöröltem a WORD-öt, hogyan tudom újra visszatenni?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már több mindennel, de sikertelenül. Állandóan kéri a W.Installer javítócsomagot, de nem engedi feltölteni.

Kérlek, segítsetek! előre is köszönöm! :-)


2012. dec. 19. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
röviden és tömören letörölted ... az egészet ... és van amit nem lehet még 1 felrakni (pl.:kellhet ahhoz másik lemez)...
2012. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szedd le a LibreOffice-t:

[link]


Ugyanazt tudja, mint a Word, kevesebb erőforrást használ, értelmesebb és még ingyenes is.

2012. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
LibreOffice teljes irodai csomag, előtte szedd le az MSOffice-t.
2012. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha csak a Word parancsikont törölted, és a többi Office modul megvan és működik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2012. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az az érdekes, hogy az asztalon levő WORD-ben elmentett ikonok meg vannak, de amikor rákatt, akkor azt írja, hogy a telepítésre felkészült!!! :-(

Azt fogom csinálni, amit javasoltál, letörlöm???!! az összes MSOffist (remélem marad még fenn valami a gépemen utána!) és feltöltöm a másikat.

Köszike még1x!!!!

2012. dec. 20. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:

LibreOffice.

[link]

Első használat előtt húzz ki az Asztalra egy-egy Word, Excel, Power Point fájlt és jobb egérgomb: Társítás. Ezt megjegyzi a Windows, ettől kezdve ez az alapértelmezett.

Évek óta ez van a Windows és Linuxos gépemen is, nagyon jó.

2012. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és bocs: de a Word95-től az MSOffice 2010-ig mindent megnyit, mindenre menthető, nincsenek kompatibilitási gondjai. Még a .pdf-et is tudja.
2012. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a MS. Office helyett ezt: SoftMaker Office (magyar nyelvű is!)

most karácsonyi akcióban (dec. 24.-ig) ingyenes!

(modulok: Word, Excel, Prezentáció. A projektek menthetőek MS. Office formátumokba is, és minden MS. formátumot meg tud nyitni!)

Megjelenésében [link]

és használatában is, szinte ugyanaz, mint a MS. Office 2000-2002/2003.

OS: Windows 8, Windows 7, Vista, Windows XP, and Windows 2000. / LINUX


...minden letöltés, egyben adomány egy gyermek-jótékonysági projekthez, amit a SoftMaker finanszíroz!

Letöltés weboldala:

[link]

2012. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

még annyit az előzőhöz:

ha telepítetted, (telepítéskor lehet a magyar nyelvet kiválasztani és saját nevedre szólóan is lehet) a telepítési mappát megnyitva, lefele görgetve, találni fogsz egy - usbstick.exe fájlt, amire duplán klikkelve,

[link]

létrehozhatsz egy hordozható, Portable verziót, amit akár egy pendrivra is másolhatsz, (gépfüggetlen, a regisztrációs adatbázisba nem ír!), hogy mindig kéznél legyen, akár másik gépen is amelyen nincs Office. telepítve, az általad megszokott Office!!!

2012. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm újra Mindenkinek!

Nagyon alaposan átnézem, és átgondolom, amiket írtatok, remélem sikerül kiválasztanom a legjobbat! :-)

Sajnos nagyon buta vagyok ezekhez a dolgokhoz, ezt húzza alá, hogy kitöröltem, amit nem kellett volna! :((

Még egyet elfelejtettem leírni, hogy a hibakód:1635

Megnéztem a neten, de nem mondott nekem semmit! :((

Nektek ez elárul valamit?

2012. dec. 20. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!