Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Call of duty black ops,...

Ha a Call of duty black ops, vagy MW3 játékkal akarok multizni, akkor azt külön meg kell venni, vagy csak a steam-ban kell regisztrálni?

Figyelt kérdés
Már elég jó vagyok a történet módban,át vittem már konzolon is, master of black ops címet is megkaptam már,amíg volt konzolom.Most számítógépen is megvan,könnyen át vittem(könnyebb,mint konzolon)és valamit ír ki a steam,hogy update és hiába megyek arra,hogy igen,nem történik semmi.

2012. dec. 19. 22:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,nem eredeti játék,letöltöttem.
2012. dec. 19. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tört black opsal/mw3-al nem lehet multizni, csak eredetivel.
2012. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell venni...
2012. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha CoD-dal akarsz multizni, akkor az MW1-et töltsd le. Azzal még megy a multi. A többit "sajnos" meg kell venni!
2012. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a TeknoMW3-on is lehet multizni, csak torton rengeteg a csalo
2012. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyi én kb 3 hétig teknomw3 al játszottam belefutottam vagy 60 hackerbe a killstreakokat sem adta rendesen az arany fegyver is valami szar sötétbarna vagy mi a faszom volt én inkább kerestem egyet apródon 6000 forintért most várom hogy elküldjék még semmi inkább vedd meg te is ha úgy döntessz hogy megveszed akkor írj privátban és felveszlek steamon
2013. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!