Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2órás videó felgyorsítása...

2órás videó felgyorsítása annyira hogy max 10-20 perc legyen a videó? Sony vegasban a renderelés 3óra. Bár fullhd 1080p ben renderel hogy lehetne gyorsítani? Másik codec?

Figyelt kérdés
Avi file X264-mp4 codec

2012. dec. 20. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Másik codec????


Inkább másik gép!

2012. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alternatív megoldás.Két lépésben:

1.Avidemux-al konvertáld le úgy, hogy a Video parancssoron belül a "framét"-azaz a másodpercenkénti képkockát 200-300-ra állítsd - de ezt neked kell kikísérletezned.

2.A kapott videót pedig normál 25 framéval konvertáld át az Any Video Konverterrel.Vagy az Any DVD Konverterrel.

2012. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, én azt olvastam ki a kérdésből hogy a renderelést akarja felgyorsítani! Ha másodpercenként 300 kockát csinál akkor lassabb lesz, nem gyorsabb. Épp hogy másodpercenként 1-2 képkockát kéne csinálni...
2012. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, 25 frame alatt lasít,felette gyorsít.Gondold végig. Az eredeti film képkockái adottak. Azt, hogy ezekből másodpercenként mennyit akarsz látni ezt a fent leírt módon változtathatod.
2012. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, egyébként a program mutatja a videó hosszát az új frame változtatásnak megfelelően.
2012. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy másik megoldás is, nyomd folyamatosan a ban CTRL billentyűt, majd fogd meg a videó szélét mintha le akarnál vágni belőle, majd húzd, a videó fel fog gyorsulni. Ezt a Sony nem engedi bármeddig, de összehúzod, majd kirendereled, majd a kirendereltet megint behúzod a sonyba és megint felgyorsítod.
2012. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2012-12-20 20:23 - Bocs, de ez hülyeség. Minél kevesebb framet kell kirenderelnie a programnak, annál gyorsabb lesz. Ez logikus is: több időbe telik 50 képet kiszámolnia, mint 10-et... Nem?
2013. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először tegyük már tisztába, hogy mit is akarunk gyorsítani?

A renderelést, vagy magát a videót mert a kettő nem egy és ugyanaz!

Én a videó gyorsításáról beszéltem idáig, nem pedig a renderelésről.

2013. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!