Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a laptopomra a...

Felraktam a laptopomra a win7et, most szűz win van rajta, de NINCS wifi, egyszerűen nem találja meg a házban lévő wifit, miért?

Figyelt kérdés

nem találja a wifit, kb úgy néz ki a laptop mintha nem is létezne internet a világon, gondolom nincs fent wifi driver de ez meglepő nekem mert a laptophoz nem is adtak semmiféle cdt amiről ezt feltudnám rakni, most ilyenkor mi a tököm a teendő? teljesen kész vagyok már idegileg, nem tudom mitévő legyek! Egyébként még pár program hiányzik róla, illetve sárga kérdőjel van mellettük, de annyira nem érdekelnek mert nekem csak a wifi kéne, hang és minden egyéb van, bár az úgynevezett fn gombok sem működnek....


Ja igen, van egy másik PC a házban ahhoz van USB-s wifi, azt felraktam a laptopra és azon át tudok vele netet befogni (a házból), de irodában vagy akárhol máshol baszhatom, ha csak nem hurcolom magammal az USB-t, de az ugye kell a másik gépbe


a laptop pontos márkája : [link] (innen rendeltem)

kérlek SEGÍTSETEK, mert felakasztom magam!


2012. dec. 20. 20:50
 1/3 Argloss ***** válasza:

Egy google kereséssel már rég megoldhattad volna ezt a problémát:

[link]

2012. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wifi driver (Win7 64bit): [link]
2012. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos hasonló problémával küzdök. Ugyanilyen laptopot vettem. Eredetileg ubuntu volt rajta és akkor még működött a wifi. Lecseréltem egyszerre win 7-re. Telepítettem az összes drivert a dell a honlapjáról, de a wifit egyszerűen nem tudom életre kelteni. Az eszközkezelő a "hálózati vezérlő"-t tünteti fel telepítetlennek. Ha valaki tud valami megoldást kérem szóljon!
2012. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!