Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 hibát észlelt, ezért...

Sims 2 hibát észlelt, ezért leáll. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom elindítani a Sims 2-őt. Kiadja hogy Játék, rámegyek tölt egy kicsit és nem nyitja meg, van amikor kiadja, hogy hibát észlelt ezért leáll, de nem mindig, van mikor semmi. Ez azóta van, mióta újratettem a windows-ot, és elmentettem a The Sims 2 mappát (egyedi cuccokkal). Azt hittem ez a hiba, de nem, mert a downloads mappából kitöröltem mindent. Sorrend is oké, de volt amikor nem sorrendbe tettem fel, mégis elindult, egyedül az utolsó előtti az egyetem a többi mint jó.

A nagyvárosi életet, Egyetemet és a paloták és parkokat úgy tettem fel, hogy nem engedtem neki h ellenőrizze a frissítést, leállítottam a feladatkezelőbe az AutoRun.exe-t :D

Légyszi segítsetek :) Köszönööm ^^



2012. dec. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A frissítések hiánya lesz a hiba.

Amúgy neten fent vannak az update pakkok, csak le kell töltögetni és feltenni őket.

2012. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a nagyvárosi életet már frissítettem. A paloták és parkoknak is van?
2012. dec. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!