Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszerű...

Milyen operációs rendszerű telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Első sorban telefonálásra használnám, de fontos lenne az is hogy tudjak rajta filmet nézni (.avi), zenét halgatni, játszani. (pl. Splinter Cell, Need For Speed, Transformers, GTA)Szerintetek melyik os lenne a nekem megfelelő. Lehetőleg az iphone-t felejcsük el mert az nagyon drága.

2012. dec. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Android, de mennyiért?
2012. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy mennyiért mert majdnem mindegyikből megtaláltam a nekem megfelelőt csak nem tudom eldönteni hogy most androidot, symbiant vagy windows phone-t vegyek-e.
2012. dec. 20. 22:29
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

Android a legjobb játékra széles alkamazás-választék miatt. Symbian sajnos halott.

Jelenleg Androidot lenne érdemes venned, egy olyat, ami legalább olyan jó hardverileg, mint az eredeti Galaxy S.

2012. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítségeteket.
2012. dec. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!