Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSNen kívül milyen instant...

MSNen kívül milyen instant üzenetküldő programok vannak amin lehet szövegszínt is változtatni?

Figyelt kérdés

az msn helyett a skypeot akarják ránk erőltetni, de azon nincs színválasztás. mit tudtok ajánlani egyéb hasonló programot, ami jól használható, szép a felülete, kultúrált és van színválasztás benne?

az lenne a legjobb ha egyéni háttereket és hangulatjeleket is lehetne használni benne.



2012. dec. 20. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
még azóta is ugyanolyan fos a skype hogy anno néztem? azt hittem mivel bezúzzák az msn-t azért csak felhozzák már a szintet de ezek szerint nem.
2012. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a skype elég szar, alig van benne személyre szabási lehetőség.


a másik amit elfelejtettem hogy egyéni hangulatjeleket lehessen belerakni, ez fontos.

2012. dec. 21. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


A linken megtalálod az öt talán legnépszerűbb IM programot.

Ezek közül is a Trillian az ami ad némi testreszabási lehetőséget.

Viszont legjobb tudomásom szerint az egyedi hangulatjelek egyiknél sincsenek megoldva. Van amelyik mellé le lehet tölteni smiley csomagokat de sajátot hozzá adni nem igazán.

2012. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!