Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy videót képkocskákra bontani?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben képkockákra, hogy egy másodperc alatt egy videón az ember 24 képkockát lát legalább és ezt a 24 db képkockát/képet kellene külön kezelnem, szerkesztgetnem, rárajzolnom, és aztán megint összerakni egy videóba. (amolyan kezdetleges animáció féleség lenne)
2012. dec. 21. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb videószerkesztőkkel szokták az ilyet, amik megkönnyítik a munkát ha rengeteg képkockáról van szó.


De én rövidebb videóknál (pár másodperc) csináltam már olyat, hogy minden képkockát kimentettem, képszerkesztőben megszerkesztettem és újra összeraktam videóvá. VirtualDubMod ki tudja menteni az összes képet könnyen és össze is tudja rakni, de talán az AviDemux is. A Super nevű encoder is tud képeket összerakni.

2012. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány évet szánsz rá?


válogass innen programot: [link]


lemented jpg-kbe a képeket (feltételezem, hogy sorszámozva ment), szerkeszted kockánként aztán keresel itt egy másik progit és összerakod [link]

2012. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mivel kb 1 percről van szó ami kb 1400 képkocka szerintem egy-két nap alatt meglesz :D
2012. dec. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!