Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a konfiguráción, hogy...

Ezen a konfiguráción, hogy menne az MW 2 (modern warfare 2)?

Figyelt kérdés

Ezen a laptopon, hogy menne a játék? Milyen grafikával lenne játszható, hány FPS-sel menne az adott grafikán?


Kérek mindenkit, hogy ne jöjjön rögtön azzal, hogy "a laptop nem játékra való, vegyél rendes asztali gépet"... Tudom, meg is van az okom rá, hogy miért laptopot használok.



2012. dec. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igazán hasznos volt... Szerinted nem ezzel kezdtem a keresést?!
2012. dec. 21. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

No hát hasonlítsd össze a laptopod paramétereit a minimum és ajánlott konfigurációval, és döntsd el Te, hogy kábé mennyire lenne játszható rajta.


Nem tudom mit vársz, annyit tudunk hogy van egy laptopod, ami egy 286-os őslelettől kezdve egy Alienware laptopig bármi lehet, hiszen semmit sem adtál meg róla. Szerintem itt senki sem járt távolbalátó tanfolyamra, és a telepatikus képességeim sem túl erősek.


A hiba nem az én készülékemben van ;)

2012. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Istenem, de ostoba vagyok... Elfelejtettem belinkelni a laptopom: [link]
2012. dec. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!