Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék képernyőkímélőke...

Honnan tudnék képernyőkímélőket letölteni Win 7-re?

Figyelt kérdés

Több oldalt is átnéztem de nem igazán találtam...inkább csak természet képeket vagy vízeséseket...de ezek engem nem igazán érdekelnek...az egyik ismerősöm gépén láttam hogy buborékok keringnek képernyőkímélőként...pl ez nekem nagyon bejönne...:) Vagy valami "modernebb" mint egy tájkép...az alap képernyőkímélőim közt nincs abszolut semmi...csak egy avast-os és jónapot...


Előre is köszi (:



2012. dec. 22. 11:39
 1/8 b.patrik98 válasza:
a buborékos képernyőkímélő alapból rajt van a Windows 7-en.
2012. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem találtam...2 verziót választhatok: vagy azt hogy nincs, vagy az avast-osat...:/
2012. dec. 22. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
a win 7 ben alapban bent van a buborékos képernyőkímélő de be tudsz állítani saját képeket is
2012. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi köszi utolsó 2 :)


még egy kérdés: ha a bubis alapból benne van a win7-ben akkor hogy vagy hol találom? mint ahogy írtam nekem csak 2 lehetőséget ajánl fel...:/

2012. dec. 23. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
a képernyőkímélő alatti legördülő menüben van benn
2012. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mint mondtam ott nincs...:) info szakon végeztem, ennyit azért csak tudnék hogy ott lenne ha lenne...;)
2012. dec. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!