Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal és hogyan...

Milyen programmal és hogyan tudnék ilyen egyszerű kis mixeket csinálni? (zene lent)


2012. dec. 22. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan egyszerű mintha csak úgy vagdosnánk a zeneszámokat inkább primitívnek nevezném de annál több munka van mögötte.

Kezdetnek ajánlom az Audacity progit.

2012. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy VirtualDJ nevű program is, régebben sokat szórakoztam vele, de szerintem azzal inkább több számból álló mixeket lehet csinálni. És mintha lenne ingyenes verziója is. Amúgy az Audacity tényleg mindent tud, amit kell, és általánosabban is felhasználható progi.
2012. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van virtual djm köszii :D de az tényleg csak összemixelésre jó viszont én olyanra gondoltam hogy pl van egy hangsáv és oda behúzgatom egy más mellé alá a cuccokat mint p a sony vegas pro ba a sávokba :D (tehát külön dob, cin hangok stb)
2012. dec. 22. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
elsőnek is köszi :)
2012. dec. 22. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Magix Music Maker-rel, ennél lényegesen komolyabbakat tudsz csinálni.
2012. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez sokkal komolyabbnak tűnik ;D
2012. dec. 22. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A Magix Music Maker majd ha megy az Audacity és többet akar.
2012. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!