Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Így is megvegyem a BF3-at?

Így is megvegyem a BF3-at?

Figyelt kérdés

Kicsit szemétnek fogok most tűnni, de egyedül szeretném végig vinni & multizni hasonlók, nem a testvéremmel...

Mert ő most egész nap itthon van, a hét minden napján, nem dolgozik nem csinál semmit, ergo ő fog vele játszani, míg én suliba vagyok... Meg ráadásul én is veszem meg az összespórolt pénzemből. Meg nem is szeretném elhanyagolni a barátaimat, szóval nem szeretnék egész nap a gép elött ülni, h nem tudjon odamenni.



2012. dec. 22. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesbe vegyétek.
2012. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akar beleadni... de játszani azt majd akarni fog
2012. dec. 22. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
akarni fog... ez nyelvtanilag helyes? hmm... olyan fucsa...
2012. dec. 22. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi program van amivel rendesen letudod védeni jelszóval még a programok használatát is. Felteszel egy ilyet,megadsz egy olyan jelszót amit soha a büdös életbe ki nem talál,és máris nem fog tudni bf3-azni. A profibb programok még olyan funkciókkal is rendelkeznek,hogy a törlésükhöz is beállíthatsz kódot,szóval nem törölheti csak úgy le és játszhatja ki. Másik megoldás: Semmi program nélkül,beállítasz egy bios jelszót a bootolásra(legtöbb mai alaplap tudja) és beírod a jelszót minden gépinditáskor. Bár ezzel az egész gépből kizárod,de hát egye fene nemde? Harmadik megoldás: Csinálsz egy felhasználói fiókot,rendszergazda jogot adsz magadnak,és a telepítésnél kérdezni fogja,hogy melyik felhasználónak telepíted. Megadod,hogy CSAK MAGADNAK!(ez fontos) és szépen levéded a fiókot egy jelszóval. Nem rendszergazda fiókkal amúgyse tud mit kezdeni a fiókokkal,nem tudja kikapcsolni a jelszót,bár ki lehet,de nem hiszem,hogy ennyire értene hozzá szerintem. Mást így fejbe nem tudok.
2012. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a gép közös szóval az ki van zárva... de a fiókhoz meg kell majd adnom jelszót ( gondolomén ). Az jól hangzik, köszi a tippet :D
2012. dec. 22. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a telepítésnél mondtam a felhasználót,de amúgy kell battlenet account is,szóval ha azt se tudja,akkor multizni tuti nem fog,singlehez viszont lehet,hogy köcsög lessz és feltesz rá egy cracket,viszont az szétcseszheti az eredeti,jogtiszta példányt,szóval azzal csak vigyázz.
2012. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!