Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Free Download Managernek...

Ha a Free Download Managernek megadom egy adott videó URL-jét akkor miért nem tölti le? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Leszed egy videófájlt, ami pár kb, és el se tudja indítani a lejátszóm. Szal értékelhetetlen amit leszed. Mi a gond?
2012. dec. 23. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudod használni. Gondolom, hogy a videót tartalmazó weboldal címét másolod be. Vannak olyan programok, amik úgy vannak megírva, hogy ilyen módon néhány oldalról, vagy csak a Youtube-ról tudnak letölteni, de a FDM nem így működik. Ha beállítod, hogy figyelje az általad használt böngészőt, akkor ha elindítasz egy flash videót, észlelni fogja és felajánlja a letöltést. Pontosabban nem tudom most, mert erre a gépre nincs feltéve, csak az otthonira.
2012. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, de azért annyi eszem van, hogy az URL-el próbálom letölteni :)

Egyébként ugyan ezek vannak nekem is beállítva. Ha elindítom az oldalt (MTV videótár most) akkor valamit be kellene hoznia? Mert nálam semmi nem történik!

Amúgy köszi a segítséget! :)

2012. dec. 23. 11:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom máshol, fel kellene ugrania rögtön egy ablaknak, de semmi se történik...
2012. dec. 23. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Az MTV videótáron Silverlight technikát alkalmaznak, onnan semmivel nem tudsz letölteni.

Videók letöltéséhez amúgy az Orbit Grab++ funkciója a legjobb. Ott is be kell állítani a Figyelést (a böngészőt) és ha észleli a videót, akkor megjelenik a Grab++ ablakban és onnan el lehet indítani a letöltést.

2012. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de azért annyi eszem van, hogy az URL-el próbálom letölteni :) "

Azt én nem tudom mennyi eszed van, de az MTV videótárnál például milyen URL-t próbáltál használni? Kimásoltad a címsorból, nem? No én arról írtam, hogy az nem használható az FDM esetében.

Persze ha az oldal forrásában megtaláltad magának a videónak az elérési útvonalát, akkor úgy már működnie kellene. Persze úgy már nem is kellene hozzá külön program.

2012. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hoppá, kipróbáltam az Orbitot egy videónál az MTV-n és le tudja tölteni. Melyik videó kellene? Megnézem jó-e hozzá.
2012. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Orbit Grab++-al is próbáltam, de pl tegnapelőtt simán felismerte ha megnyitottam a videótárt, le is szedtem vele videót. Tegnap már nem ment, a GRab++ nem ismeri fel, vagyis üres marad, nem észleli a letölteni valót. Pedig nem állítottam el, vagy valami.

A FDM-el nem a címsort próbáltam leszedni :) Akkor leszed egy firefox fájlt és annyi, hanem a videó elérését, de így se sikerült.

Szted miért nem észleli az Orbit se? Köszi a segítséget még1x :)

2012. dec. 23. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik videó az? Nem egységes a videótár, kellene a konkrét videó.
2012. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem az Orbitot és így már okés, így már megjelenik a Grab++-ban. Nem tudom mi volt a problémája. Köszi amúgy a segítséget :)
2012. dec. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!