Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A norton ghostnál mit takar a...

Roles88 kérdése:

A norton ghostnál mit takar a performance csúszka? ha lassúra teszem vagy gyorsra mit érek el vele? Van előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha arra a programra gondolsz, ami bitről-bitre partíciót másol, akkor emlékeim szerint ez a prioritását szabályozza a programnak, hogy mennyi erőforrást tudhat magáénak a rendszeredből a folyamathoz - mint ahogy pl. a Taskmanagerben (Windows Feladatkezelő) a "Nomál", "Normál feletti", "Valós idejű", stb. prioritásmódok a folyamatoknál.


Én azt ajánlanám, hogy ahhoz hogy jól és gyorsan menjen a másolás, és véletlenül se történjen hiba (merevlemezírási hiba, netalántán kékhalál) amiatt, hogy a kritikus másolással párhuzamosan mást is olvasol/írsz a merevlemezeden, kapcsold le azokat a programokat, a kis folyamatokat is, folyamatosan futó frissítő programokat, amik nem elemi részei a Windows-od (gondolom azt használsz) futásához, indítsd el utána a másolást, állísd annál a "performance" csúszkánál a prioritást a legmagasabbra, és hagyd nyugton a gépet, hogy csinálja egyedül, addig Te keress más elfoglaltságot, ha van DVD lejátszód, nézz meg egy filmet, vagy zongorázz addig [én régebben azt csináltam ;)].

2012. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!