Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan jelszótörőt...

Tudtok olyan jelszótörőt mondani, amely nem egy fájlra áll rá, hanem mondjuk egy ablakban lévő jelszó mezőre és abban próbálgatja a kódokat?

Figyelt kérdés

#ablak #jelszó #mező #jelszótörő #jelszó mező
2012. dec. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrét programot nem, de mivel nemrég ismertem meg módszereket billentyű- és egérszimulációkra megoldásokat C#-hoz, egy .NET keretrendszerrel futó ilyen programot talán meg tudnék neked írni - ENNEK kompromisszumok nélküli feltétele az, hogy te itt (nem privátban) elmondod, hogy mire kell ez neked, és elküldöd a programot/önkitömörítő csomagot (<feltéve ha arról van szó), illetve a paramétereket, hogy hogyan és mihez kell.


És persze a .NET keretrendszerről Te magad gondoskodsz, mert mi C#-on programozók (beleértve az amatőröket is) nem szeretjük, ha a .NET keretrendszer miatt nyaggatnak minket az esetleges felhasználók. Egyébként egyszerű, rákeresel Google-ben és egy friss verziót letöltesz és telepítesz.


Ez megfelelő megoldás számodra ???

2012. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is programozok c#-ban szal nekem az is elég, ha megmondod, hogy hogyan lehet az általad leírt dolgokat szimulálni. Pl.:megmondod, hogy van-e neki .NET alaposztálya és ha igen elárulod, hogy melyik az, stb...
2012. dec. 23. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, kedves Jani98, remélem mos korrekt megoldást tudtam készíteni a számodra:

[A link eleje a data-pont-hu, természetesen itt csak így tudtam megadni]

/get/5985755/KeyPress.exe


Az itteni csomagot töltsd le. Ez az öntömörítvény tartalmaz egy C# projected, amiben megírtam a metódusokat kattintásszimulációra, egérpozícionálásra, billentyűleütésszimulációra útmutatóval és Scancodes táblázattal együtt, valamint még egy-két lekérdező- és segédfüggvényt, és persze a főmetódusba példának egy rövidke programot a funkciók bemutatására. Egyetlen hibám talán, hogy angolul írtam le a dolgokat, ezt a rossz szokásomat kérlek nézd el nekem, cserébe próbáltam kompakt és átlátható lenni. Ehhez neked már nagyjából csak a kombinatorikai tészét kell megírnod, vagy azt a modult, amivel megfelelően (remélem átvitt értelemben is, magyarul rendeltetésszerűen és jogos körülmények között) alkalmazni akarod a modulokat.


Viszont cserébe még várok Tőled egy üzenetet ide, remélem tudni fogod, hogy mire gondolok! ;)

Úgyhogy remélem még visszanézel ide, ha érdekel annyira a dolog...

2012. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Örök hálám :)

ugyan még nem néztem meg a progit, de az üzenetet megírtam :D

2012. dec. 26. 17:16
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja már tudom milyen üzenetre vársz.

A kép mindent elmond:

[link]

2012. dec. 26. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
A fekete téglalapokkal a káromkodásokat takartam ki.
2012. dec. 26. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, elküldtem privátban, bár még nem világos minden.

Az előbb ép matekórán voltam, egyébként meg azért olyan sűrűn nem biztos, hogy ráérek (senkinél sem biztos), úgyhogy annyit hozzátennék a dologhoz, hogy az 'azonnyomban' úgy értelmezendő, hogy 'amint megnéztem és végigolvastam a viszontválaszokat'... ;>

2012. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!