Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem vmi online tv-s...

Letöltöttem vmi online tv-s progit és azóta nagyon gagyi lassú a gépem, ha csak egy egyszerű bömgésző megy (mondjuk index.hu) akkor is beszaggat és a proci 70-90%-os terheltséggel pörög. MIt tehetek?

Figyelt kérdés

(vmi lefogja) vírus kerseő nem talál semmit, futó programok közt nincs semmmi kölönös, torrent kikapcsolva. Mi lehet a baj? Gondolom vmi vírus. De a kereső nem talál semmit.Egy laptop gépről van szó. Intel két magos 2 GH-es procival, C megjaton másfél giga hely van, memória azt hiszem 500 Mb, operációs rendszer W7.


Tehát sokáig nem volt jellemző rá ez a lassulás, de miutén leszedtem a progit szinte van egy félig ,működő gépem.


Érdekességként még elmonmondom, hogy máskor is ilyesmi volt, és mikor újra telepítettem a windowst megjavult minden.

Hogy lehet ezt ujra telepítés nélkül megoldani?


Köszi


2012. dec. 23. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!