Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Méirt megy szaggatva a gépemen...

Méirt megy szaggatva a gépemen a cod4? Mondjuk a gépem alapból lassú lehet az is baj?

Figyelt kérdés
Most vettem bele egy nvidia geforce 210 es vidikártyát, van még 1 giga ramom meg intel celeron 3, 06 mHz es procim és ne megy csak szaggatva.

2012. dec. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban Intel celeron processzorod van, akkor ez (meg részben az 1GB memóra) lesz az oka valószínűleg. Meg ugye nem mindegy, milyen felbontással és grafikai beállításokkal próbálkozol. Vedd le a grafikát minimumra, úgy azért nem kellene játszhatatlannak lennie szerintem.
2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nemtom levettem a grafikát és nagyon nem jó :S

Mondjuk a gépen nagyon lassú majd újra lesz rakva lehet hogy jobb lesz

2012. dec. 24. 07:38
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

GF210 nem elég Cod4-hez.


Se az 1gb ram, se a Celeron.


Ha lehet vidd vissza a boltba, és kérd vissza az árát mert ez a kártya játékra alkalmatlan.

Egy használt 9600gt/8800gt/GTS250 vagy egy 4670 messze jobb.


Ez a gép elavult. H Cod 4 szintű vagy még nagyobb haverigényű játékokkal akarsz játszani, akkor kel egy új gép, legaább valami két magos processzorral(de ne Pentium D-vel), 2-4 gb rammal, és egy rendes vga-val minimum 8800gt/9600gt/gts250 512 mb/ vagy HD 4670.


Egy ilyesmi gép kijön használtan 30-ból.

2012. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!