Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem törli a kívánt...

Barna96 kérdése:

Miért nem törli a kívánt programot, amikor kiírja, hogy az eltávolítás sikeres volt, de a program megmarad?

Figyelt kérdés
Leszedtem egy játékot internetről, majd installáltam, később pedig uninstalláltam, mert másik mappába akartam telepíteni. De mikor installáltam (és kitöröltem a program file-jait), akkor megmaradt a program a programok között, amiket ugye törölni/módosítani lehet. Tehát nincs egy file sem a gépen ami a programhoz tartonza, de a programot nem lehet újra telepíteni, mert a régit el kéne távolítani, amit ha eltávolítanék, akkor a "sikeres eltávolítás után" ugyanúgy megmarad. WTF?! help!

2012. dec. 24. 11:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Végül CCleanerrel sikerült leszednem. Bárkinek akinek hasonló problémája van, ajánlom azt a programot!:)
2012. dec. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!