Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb Windows 7 a x64...

Melyik a jobb Windows 7 a x64 vagy a x86 és azon belül Ultimate, professional stb. Melyiket érdemesebb használni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ultimate a legbővebb halmaz, az tartalmazza a legtöbb dolgot. Az, hogy hány bites meg a gépedtől függ. Ha 4GB-nál kevesebb RAMod van akkor x86-ot rakj fel (vagyis 32bites rendszert) ha 4GB vagy annál több RAMod van akkor pedig x64 (tehát 64bites.)
2012. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Ha 4 vagy több GB RAM-od van érdemes 64 bitest használni.

A lenti linken összehasonlíthatod a kiadásokat.Amilyen szolgáltatást szeretnél használni, azt válaszd.


[link]

2012. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Én meg azt mondom ha 64 bites géped van, akkor tegyél fel 64 bites rendszert. Azon megy 32 és 64 bites program, fordítva meg nem. Nem vagyok hajlandó megérteni miért állítják egyesek, hogy csak 4GB ramnál lenne értelme. Nekem anno tökéletesen ment a Vista és W7 x64 1GB rammal és egy gyenge kétmagos processzorral.

És mielőtt kötekedni kezd valaki, az XP-nél gyorsabb volt.

2012. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötekszünk. Mehet 1 GB RAM-al is a 64 bites, csak lassú. Lassabb, mint a 32-es 1 GB RAM-al. Apósék gépén 1 GB RAM-al megy a 64 bites, nálam 4-el. Lehet használni 1-el is csak micsoda különbség! Felesleges a 64-es 4 GB RAM alatt. Persze szenvedni vele megfelelő.
2012. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,tehát ha 4 vagy annál több giga ramom van akkor x64 alatta pedig x86.köszönöm
2013. jan. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!