Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp - akad minden...

Windows xp - akad minden flash, videó, játék. , mitől lehet?

Figyelt kérdés
nemrég tettem fel egy xp-t a gépre elötte is az volt csak már lassu volt..feltettem a rendszert a videokártya driverét is .. mégis laggol minden vido játék flash stb.. ötleteket szeretnék h esetleg milyen programot nem tehettem fel ami hiányozhat és okozhatja a problémát. .. köszi . :)
2012. dec. 24. 16:24
 1/9 Komplikato ***** válasza:
Gondolom a flash player is friss?
2012. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

Új az oprendszer, így eleinte nem lesz gyors! rengeteg beállítás kell ahoz hogy jó legyen! Csak egy ötletem van rá, kezd el beállítgatni a teljesítmény növelésére, illetve töredezettségmentesíts, mert szanaszét vannak a fájlok!

majd folytasd ezzel: Sajátgép / tulajdonságok / speciális / teljesítmény beállítások! Itt állítsd ahogy tetszik, a túl sok animálás + egyebek meg tudja fogni!

2012. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
jah és Komplikato válasza is helytálló, mivel telepítened kell az összes driver -t beépülőt és mindent ami szükséges 2013 -ban egy oprendszernek. Esetleg nézd meg az eszközkezelőt, nincs-e valami kérdőjeles!
2012. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Komplikato ***** válasza:
Nemrég telepítettem újra egy Xp-t régi gépen, mert "nagyon lassú", hát persze nem volt chipset driver se fent, mert végül is tök mindegy a HDD-nek, hogy megy UDMA100, 66, 33 módban vagy simán csak ezek nélkül 20x lassabban. Hangkártya se szaggatott emiatt, ááá dehogy. Szóval igen MINDEN drivert is fel kell frissíteni, meg mondjuk nem mindegy melyik böngésző, mert ugye a ma már senki által nem támogatott régi Internet Explorerrel csak szívni lehet.
2012. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csacsi2 ***** válasza:
Komplikato igazad van Én szándékosan nem mentem bele az xp trükkökbe (UDMA), majd finomítja!egy kezdő kérdezőnek nem szívesen ajánlok registry buherát!Amúgy meg Google és van pár ötlet!
2012. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat.

csacsi2 "telepítened kell az összes driver -t beépülőt és mindent ami szükséges 2013 -ban egy oprendszernek"

erre hivatkozva esetleg feltudnál sorolni párat.? :)

amegy ati radeon x1600 -as vidikárty van benne. nem a legerősebb de youtubon régen lazán lehetett 480p be nézni..egy cod4-et is lazán elvitt..de most semmi..:/ Win7-et is elvitt simán..de azt is próbáltam ott is laggol minden..sztem mindenképpen a kártya driveréver lehet a hiba . leszedtem több drivert is a hivatalosakat de semmi..amit most használok ott legalább betudom állítani a rendes felbontást de telepitésnél annál is kiirta h nem ment át a windows logo teszten..:/ help.!

2012. dec. 25. 09:37
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Ati catalist Controll center 10.2

Hivatalos AMD oldal:

[link]

Szerezd be az Aida64 programot, kiírja az összes eszközt (hangkártya,videokártya egyéb vezérlők)a gépben és a hivatkozó weboldalt (driverfrissítés)

2012. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. , megnézem majd mit tehetek, kellemes ünnepeket.! : )
2012. dec. 26. 08:52
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a problémám ,mint a kérdezőnek... Én is kipróbáltam sokmindent... mióta ujratelepítettem a win xp-met azóta nem jó... HELP!!!! Most épp a GTA San Andreast játszanám de nem jó... szaggat... eddig jó volt és most hogy ujratettem... Szar.. pLEASE HELP
2013. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!