Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A need for speed the run-t...

A need for speed the run-t most kaptam karácsonyra. Feltelepítettem és egy hibát ír ki. miért van ez?

Figyelt kérdés

itt vannak a gépem adatai

processzor: intel pentium p6200 2 magos 2,1GHZ

ram:4Gb DDR3

videókártya:intel HD graphics 1Gb

tudom h nem elég gyors a processzor meg a vidikártya is elég gyatra de ettől még el kéne indulnia nem?

a játék teljesen eredeti

a probléma valahol a direct-x el lehet



2012. dec. 24. 21:40
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem kevés a proci.

CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo or equal AMD


DirectX -et meg frissítsd le ha tudod (xp-re 9.c a max) a játék DirectX 10 -et ígényel!


[link]

2012. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

failed creating D3D device of at least 10.0 on adapter

'Intel(R) HD Graphics" with driver "unknown". Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORED ("Unsupported.").


This is typically caused by not having the minimum required DirctX supported in the GPU.

For NVIDIA GPUs, DirectX10.0 support is required.

For AMD and GPUs from other vendors, DirctX10.1 support is required



ezt írja ki pontosan

2012. dec. 25. 13:24
 3/5 A kérdező kommentje:
directx 11 van rajta és win 7-et használok
2012. dec. 25. 15:08
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

futtatásba írd be: dxdiag ,nézd meg ír-e valami hibát. .futtass le tesztet is.Nézd meg a pontos verzióját is.


[link]


A processzor akkor is kevés 2.1 a minimum 2.4!

A videokártyád nem igazán ismerem .Keress hozzá driver frissítést, nézz körül a beállításaiban.

Többet nem tudok mondani!

2012. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ugye szívatsz??....ezen a gépen ha el is indulna kb 5 fps-t nem produkálna ez nagyon felejtős hiába 1Gb a VGA az egy integrált semmi tehát arra való hogy netezz meg filmezz és ezt az igencsak nagy gépigényű játákot el se indítja de a hibába is írja hogy intel HD graphics tehát a vga-val van paja de ezen felül még a proci is kevés tehát ez durván felejtős...de mondom semmit nem érsz el azzal hogy bejön a menü nem???....... én azt ajánlom hogy vagy vegyél egy asztali PC-t vagy egy jobb teljesítményű laptopot...
2012. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!