Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Nem lesz magyar?

Quadere kérdése:

Miért Nem lesz magyar?

Figyelt kérdés
Van egy full eredeti win 8 prof, és nem tudom magyarosítani... egyszerűen nem engedi egyik nyelvet sem feltenni... mi lehet a baj? (Failed)

2012. dec. 25. 00:18
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Hát ha a Windows 8 nem magyar és nem is Business vagy Ultimate, akkor nem is megy fel nyelvi fájl. Legközelebb magyart kell vásárolni. Valószínűleg meg lehet hackelni, hogy rámenjen adott nyelv, de akkor annyira lesz jogtiszta mint egy másolat.
2012. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor szenvedhetek vele...:S akkor h is tudom magyarrá tenni? és aktiválni valahogy tudom-e ha váltok...
2012. dec. 25. 00:33
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de amikor felteszi akkor succesfullnak kéne lenni feliratnak nem pedig failednek.. erre kéne nekem megoldás!! Ès minden nyelvnél!!
2012. dec. 26. 00:49
 5/6 anonim válasza:
Én windows 8 pro-t használok és egyszerűen bementem a vezérlőpultba utána nyelv utána nyelv hozzáadás kiválasztottam a magyart letöltötte felrakta irta hogy kész visszamentem a nyelvbe ott volt a magyar az angolt kitöröltem rámentem a magyarnál hogy beállítások és kész remélem tudtam segíteni :)
2012. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja a beállításoknál rámentem egy az legyen az alapértelmezett
2012. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!