Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért teszi újra és újra...

Attila8101 kérdése:

Miért teszi újra és újra írásvédetté az E: meghajtón lévő download mappámat a windows 8?

Figyelt kérdés

Engedi kivenni a pipát,végig is csinálja a folyamatot de eltelik 2-3 óra és ismét írásvédett (a firefox sem tud bele tölteni,pedig ez lenne neki az alapértelmezett letöltési hely).4 napja jött elő ez a gond,előtte simán csinálhtattam mindent.Ez a helyzet a C:/program files mappával is fenn áll.Nem tudok rámenteni módosított dokumentumokra valamint saját 3D-fájlokra.De még csak oda menteni sem akar.Rendszergazdaként vagyok,az UAC ki van kapcsolva.És értek a windowsokhoz ( bár a 8-as egy kicsit még szokatlan)


Köszönöm!



2012. dec. 25. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszergazdaként van elindítva a progi, amivel próbálsz módosítani?
2012. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltam.
2012. dec. 25. 12:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem jött össze.Randszergazdaként futtattam és akkor sem engedi menteni a módosított fájlt.Kb vagy 4-5 napja ezt nem tudom megtenni.Ezt írja ki:

Error while i3d file. Nevezetesen a Giants editor csinálja pillanatnyilag mással még nem próbálkoztam.De az E: meghajtón lévő Download mappa zavar a legjobban.Mert a firefox elkezdi a letöltést majd 9x %-nál csak vár és nem tud tovább tölteni.Nem volt semmi rendszergazdai programom telepítve az elmúlt időszakban,vírusom nincs (nod32 hivatalos vásárolt verzió, 3 óránként frissítve még mobil netről is).Tanácstalan vagyok.Még ilyennel nem találkoztam.

2012. dec. 25. 12:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat.Azt írja ki hogy:

Error while saving i3d file.

2012. dec. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!