Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S. Mi lehet a baj?...

S. O. S. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy ASUS X555A típusú notebook-ot. Gyárilag nincs rajta operációs rendszer, ezért betettem egy win7 boot disc-et (amiről egyébként már régebben sikerült az asztali gépemet telepíteni) és nagy nehezen sikerült a BIOS-ban beállítanom, hogy elsődlegesen a DVD-ről bootoljon. El is indult a telepítő, mindent csináltam úgy ahogy kell, majd, amikor már a végén járt a telepítés ("a számítógép felkészítése az első használatra...") beállítottam a dátumot, megadtam egy jelszót... majd kiírta a gép, h "Üdvözöljük", de nem jelent meg az Asztal, hanem újraindult a gép, és nem történik semmi... Nem indul el a WIN7. A gép voiszont újraindul folyamatosan... Megpróbáltam az egész folyamatot újra, 64bites rendszer telepítésével, de ugyan ez történik... MI LEHET A BAJ??????????
2012. dec. 25. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Win 7 Hiba... Próbáld meg másik DVD-ről
2012. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de sajnos ugyanaz a helyzet...
2012. dec. 25. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!