Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 kékhalál újratevés...

Windows 7 kékhalál újratevés utána jó egy ideig aztán felteszek akármilyen progit resizem és semmit majd újaindul javítás helyreállítás törli a progikat és megint jó mi lehet ez?

Figyelt kérdés
10. szerre tettem újra a gépet. Amikor alapállapotban van nem teszek fel új programokat minden oké újraindíthatom stb. amint felteszek egy játékot bejön a windows 7 betöltési kép utána feketeség újra indul és Windows 7 javítása majd rendszer helyreállítás letörli a feltett progikat és megint jó. Próbáltam úgyis hogy csak 1 játékot teszek fel. Próbáltam úgyis hogy csak a drivereket. De szarakszik. új böngésző nem zavarja. Mi lehet a probléma?

2012. dec. 25. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez húzós...

Abból is látszik, hogy senki nem akart belemenni már 2 napja.

Info-t adj.

Pc - Laptop ?

Jó lenne egy teljes konfig.

2012. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!