Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szevasztok! Szerintetek a...

Szevasztok! Szerintetek a jövőben megéri áttérni Windows 8-ra? És futni fognak az alábbi programok és játékok rajta o. o? programok. :Steam, Revo uninstaller, CCleaner, Firefox, Chrome, WinRaR játékok. :AvP 2010, CoD részek

Figyelt kérdés
+windows8_+játékok_+programok
2012. dec. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem sok értelme van! Futni fog rajta minden, de a win8 alapjában véve érintő képernyős gépekhez lett kifejlesztve, ezért asztalin, vagy laptop-on szerintem nem túl jól használható.
2012. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
windows 7 ultimatenál jelenleg nincs jobb szerintem.
2012. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Én használom egy ideje, semmi gond nincs vele.

Ez meg, hogy érintős monitorhoz van és ezért egérrel nem jó, hülyeség. Egérrel is kényelmes, méghozzá nagyon is.

2012. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked az a véleményed, hogy jól használható egérrel, nekem pedig az, hogy nem! Ezért nem kell rögtön lehülyézni másokat! Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem téged hülyéztelek le, hanem azt mondtam, hogy ez a kijelentés hülyeség.

Nagy különbség.


Egérrel is nagyon könnyen használható, csak tudni kell, hogy mit merre találsz és kicsit hozzá kell szokni.

2012. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én tettem a kijelentést, nekem úgy tűnt, hogy engem hülyéztél le! Na mindegy, az én véleményem szerint elég idegesítő az egérrel a sarkokba mutogatni, hogy megjelenjenek a menük, a programok bezárása meg egyenesen katasztrofális, ezzel a képernyő tetejétől az aljáig való rángatással. Sajnos több hiba is van még a nyolcasban, pl. néhány gépen (köztük az enyémen is) kikapcsoláskor nem hajlandó leállni. Erre a hibára egyszerűen nem találtam megoldást, pedig mindent kipróbáltam ami a neten fellelhető volt. Végül több mint egy hónap használat után visszaraktam a jól bevált hetest, amit azóta is nagy megelégedéssel használok. Szóval ki kell próbálni és ha tetszik, használja egészséggel, de ha valakinek van egy hivatalos hetese és azon gondolkodik, hogy jó magyar forintért lecseréli egy nyolcasra, szerintem ne tegye! Nem ér annyit! Természetesen ez csak az én véleményem!
2012. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Sajnos több hiba is van még a nyolcasban, pl. néhány gépen (köztük az enyémen is) kikapcsoláskor nem hajlandó leállni."


Az nem rossz, ilyen nekem mondjuk nem volt egyáltalán.

A sarkokat pedig meg lehet szokni, hogy hol van. :)


Ez a lehúzós bezárás pedig csak a csempés appoknál kell, de az Alt+F4 is megy ott is, ha jól rémlik.

2012. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BM-Striker ***** válasza:
Minden fut rajta, ami windows 7-en is fut.
2012. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SteveASD ***** válasza:

Call of duty 2 nekem sehogy se sikerült, de a felette lévőkből szinte az összes megy. Többi program nagyjából ok. Csak a játékokkal volt gond egy kevéssel viszont egy párral elég sokat kellett keresgélni, mire működésre bírtam. driver telepítéssel is volt egy 8 órás problémám.


Véleményem: Szinte minden megy rajta, de sokat kell néha szórakozni vele, meg van ami nem megy még(talán...). Viszont teljesen megszokható és XP után maga a megváltás :)

Steam, Cod (4-9) párat nem próbáltam még, GTA4, FARCRY3, NFS hp, shift 1,2 BF3 ,ETS2 <-ezek mennek

eddig nem ment: Driver San Fransisco, Cod2

2012. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!