Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A feladatkezelőt letiltotta...

"A feladatkezelőt letiltotta a rendszergazda" miért fogad ez a képernyő mikor megakarom nyitni a feladatkezelőt?

Figyelt kérdés
Nem tudom megnyitni, pár napja ez a képernyő fogad, próbáltam úgy, hogy tálcára jobb klikk és ott rámegyek a feladatkezelőre de ott meg nem lehet ráklikkelni ki van szürkítve, szóval valaki valami ötlet hogy tudnám újra behozni?
2012. dec. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nincs jogosultságod hozzá kérd meg a rendszergazdát, hogy állítsa be, mert nem tudod megnyitni a feladatkezelőt.

[link] így tiltotta le, remélem értelmszerű a visszaállítása is

2012. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányan használjátok a gépet?
2012. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Vagy olyan gépen turkálsz amin nem kéne, és igazat ír ki a gép, beszéld meg a "rendszergazdával" vagy csak tök vírusos a géped és éppen kitiltott az eszközkezelőből, feladatkezelőből és összes rendszer beállításból. Persze ilyenkor a vírusirtó programokat (már ha volt) is kinyírta.
2012. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi esetben meg itt a remek példa ahhoz, hogy miért ne használjunk rendszergazda fiókot internetezésre. És használjunk virusírtót...
2012. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez az én sajátgépem, csak én használom én vagyok a rendszergazda, letöltöttem egy minecraft nevű játékot és utána csinálta ezt, természetesen letöröltem a játékot, és vírusírtót végig nyomattam az egész gépem 13 vírusos fájlt talált minden letöröltem de akkor is ezt csinálja
2012. dec. 27. 11:27
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

"letöltöttem egy minecraft nevű játékot"


gondolom nem a [link] oldalról töltötted le...

másik gépen tölts le friss adatbázist a vírusírtódhoz, a gépedet meg indíts csökkentett módban, frissítsd a vírusírtót, és utána (még mindig csökkentett módban) indítsd egy vírusírtást.

ha ez sem segít, akkor újratelepítés lesz.

2012. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!