Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Need For Speed 2012 hol...

A Need For Speed 2012 hol tárolja a játékmentéseket Win7 en?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 13:00
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt : Need For Speed Most Wated 2012
2012. dec. 27. 13:03
 2/6 anonim válasza:
Talán a mentett játékoknál, bár nincs meg a játék :)
2012. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt gondoltam hogy ott de hogy azok hol vannak?
2012. dec. 27. 14:57
 4/6 anonim válasza:

Melyik NFS-ről beszélsz? A The Runról vagy a Most Wantedről?

Majdnem mindegyik NFS máshol.

Lehetnek:

c:\Users\"Felhasználó neve"\Documents\

c:\Users\"Felhasználó neve"\Saved Games\

c:\Users\"Felhasználó neve"\AppData\Local\

De szerintem írd be a Google-be: NFS The Run 100%-os mentés vagy Most Wanted 100%-os mentés , amilyen NFS-ed neked van. Aztán kattints valamire, és töltsd le valamelyiket. Vagy a weboldalon, vagy amit letöltessz abba a tömörített fájlba le szokott írva lenni, hogy hova másold, így értelem szerűen ott lesz az NFS mentési helye.

Ha meg nem írják sehol, akkor meg keress rá windows-szal vagy total commanderrel a letöltött fájl nevére ha csak valami sav01.sav vagy valami hasonló a neve, ha meg a profilnév a mentés neve, akkor a NFS-edben a profil nevedre keress rá!

2012. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a Most Wanted 2 ről beszélek de az első kommentben kijavítottam és odairtam h melyik kell... nekem azokra a mentésekre lenne szügségem amiket én mentettem...
2012. dec. 29. 11:13
 6/6 anonim válasza:
C Users Neved dokumentumok criterion games
2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!