Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopomon, elkezd betölteni...

Grenouille kérdése:

Laptopomon, elkezd betölteni a Win 7 és a boot ablaknál tovább nem megy tovább, valamint ujratelepítésnél nem jön be a legelső ablak amikor rá kéne kattintanom a telepítésre! Sem a windows nem jön be és újratelepiteni, mi a gond?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 15:33
 1/2 Gabesz1122 válasza:

Huh öcsém nagy szarban vagy nekem is ez volt pont a hiba!!! Na


1.Keress egy másik gépet és töltsd le a Linux Ubuntut (nekem ez az OP mentettem meg a laptopom!!)

2.Írd ki egy CD re.

3. Menny be a rossz gép boot menüjébe és rakd be a CD t majd Bootolás CD ről. Na ez egy kis idő lesz ha jól írtad ki a CD re nem lesz gond! Ha elsőre nem bootol próbáld újra nekem 2. jára sikerült és 2CD m be!

4. MENTSÉL LE MINDEN ADATOT AMI FONTOS NEKED!!!

5. Tölts le egy új windowst vagy kérj el egy haverodtól egyet ami biztos jó!

6. Még mindig az Ubuntu ba lény és egy rendszer vissza állítást megpróbálhatsz ha a gép nem is lesz jó de hátha a boot igen .

7. rakd be a Win 7 DVD det és boot menü megint.

8. Telepítsd vele.

Sok sikert.

Bármi kérdésed van írj

2012. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kipróbálom!
2012. dec. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!