Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel le...

Van olyan program amivel le lehet kódolni bizonyos oldalakat?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt az oldalt szeretném,hogy ne lehessen belépni,de még ha a Google kiadja javaslatként az egyik kérdést,akkor se lehessen megnyitni,csak kóddal. Van ilyen program?

De ha csak a belépéshez lehet kódot tenni,az is elég lenne!

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)



2012. dec. 27. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Most is csak felhasználónév/jelszó párossal lehet belépni az oldalra.


Töröld a cookie-kat, és a böngésződ jelszókezelőjét.

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nekem olyan kell,hogy egyeltalán ne lehessen belépni rá!

Csak miután beírtuk a program által generált jelszót,s utána már magára az oldalra is be lehet persze lépni,de addig ne!

2012. dec. 27. 17:47
 3/6 tamasoft ***** válasza:

[link]


ezt kezdésnek nézd át

2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam,de nem vagyok szülő,hanem... ez bonyolult!

Légyszi csak egy programnevet írjatok,ami alkalmas a fentebb említett funkcióra!

2012. dec. 27. 17:54
 5/6 tamasoft ***** válasza:

Nem is kell, hogy szülő legyél, ugyanaz: bizonyos oldalakat nem akarod, hogy valaki elérjen, ez a lényeg. Ha nem ez a lényeg, akkor módosíts a kéréseden, mert ez jön le.


Próbálkozhatsz a norton familyvel:


[link]


Legegyszerűbben, ha van routeretek, annak a menüjében lehet tiltani bizonyos weboldalakat, és a routert le tudod jelszavazni. Ez eléggé hardveres tiltás, nehéz megkerülni, hacsak valaki ki nem iktatja a routert pl, de annak látszata van.


De zárójelben csak annyit, ha nem gyerek elől akarsz valamit eltüntetni, akkor halott ügy. Ha felnőtt valahová be akar lépni, az be fog. Így, vagy úgy.

2012. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Egyedül én értek a géphez valamilyen szinten,szóval nem fog tudni belépni.

2012. dec. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!