Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom gyorssá tenni a...

Hogyan tudom gyorssá tenni a gépem? Most lett ujra telepítve minden rá mert volt kis probléma, de azóta rohadt lassú lett, mit kell beállítgatni és megnézni hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Lehet sokaknak ez furcsa amit kérdezek,de lány létemre nem sokat értek hozzá.Egy ismerős ujra rakta nekem.Beállítottam az emailt,feltelepítettem amiket használok progikat.Tettem föl vírusírtót ( AVG ) gyanítom emiatt lehet rohadt lassú.Nem tudom hol tudnék utána nézni mi lehet a gond. Régebben ha valamire rákattintottam rögtön bejött az oldal. Most percek mire betölt.Amikor megnyitok valamit nagyon sokáig homokórázik , tölt. pl total kommander megnyitásakor is eltelik pár perc mire megjelenik az ablak. Van hogy befagy a gép. Arra gondoltam még lehet alaplapot kéne vennem a gépbe újat,talán akkor gyorsabb lenne.Ha tudtok valami jó ötletet örömmel fogadom. Köszi!
2012. dec. 27. 21:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menj a sajátgépbe,keresd meg a számítógép/rendszer tulajdonságai opciót (windows 7-nél fent a második,xp-nél baloldalt fent egy listában) és írd le,hogy mit látsz. processzor(CPU),ram ezek kellenének. így tudnék segíteni.
2012. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kedves ismerős, aki újra telepítette a gépet, már telepített rá vírusírtót. Ebben az esetbe az AVG már a második vírusírtó. Két vírusírtó pedig pont úgy tudja megfogni a gépet, ahogy leírtad.
2012. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
elfelejtettem: AVG szokott vizsgálatot csinálni első alkalommal és ha gyengébb procid van ez sokáig tart és nagyon belassíthatja a géped.Nézd meg nem-e fut a háttérben a vizsgálat.
2012. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Egy ismerős ujra rakta nekem" - nos... ő-t cseréld le .

Csak poén lett volna.

2012. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Driverek megfelelően fenn vannak?
2012. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

AVG alapból lassítja a gépet,erősebb gépre való,azon gondolom kevésbé érezhető.

Nekem AVG-vel csinált ilyeneket és egyebet..

2012. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most látom a válaszokat,:).Régen NOD32 vírusírtót használtam,mondták nem jó.Később használtam az AVAST de a netes szolgáltatók mikor voltak itt cserélni valamit mondták ne azt hasznbáljam,ezért gondoltam hogy most akkor az AVG talán jó lesz.Mi a jó vírusírtó??? :((
2012. dec. 28. 13:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Microsoft Windows XP Professional 2002-es verzió van a gépen, AMD Athlon (tm) 64 Processor 3000+,1,81G Hz, 512 MB RAM . Minden telepítve van rá ami kell még nekem, azokkal nem volna baj.Csak rohadt lassó. Na most segítsen aki tud! :)( Köszönöm a segítséget mindenkinek! )
2012. dec. 28. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi gépen (ennyi ram-al) Avast van fent.Szerintem bőven jó otthoni használatra.Ha összevissza kattintgatsz egy vírusirtó se fog megvédeni amúgy se.

Nyugodtan mehet az Avast hidd el. Ingyenesek közt az adja a legtöbb védelmi funkciót.

Fizetősbe meg ami "jó" az erősebb gépre való.

2012. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár őszinte legyek AVG után,én inkább egészet újraraknám,mert lehet már sz@r is marad bármit raknál fel...

Ilyen gépre nem való AVG.

2012. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!