Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » File-ok titkosításának feloldá...

File-ok titkosításának feloldásával van problémám, rendszergazdai jogosultság kérdéses, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Belefutottam egy olyan problémába, hogy újratelepítettem a gépem, és minden netről letöltött tartalmat az elmúlt pár hónapban titkosított valamiért a windows. Most, hogy újraraktam a gépet, nem engedi a hordozható vinyómról se másolni, se elindítani, se semmi a programokat, képeket stb.

Ha pl másolni akarom kiírja hogy rendszergazdai jogosultság szükséges, megadom neki, erre: A hozzáférés megtagadva, ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges, A mappa módosításához forduljon engedélyért a következőhöz: ...

Ha a tulajdonságoknál a titkosítás részt el szeretném távolítani akkor ezt az üzenetet kapom: hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor.

Adott file tulajdonságok menüjében a biztonság fül alatt akarom állítani a jogosultásgokat, de nem igazán sikerült elérni hogy másolható/megnyitható legyen bármi is.

Rengeteg egyetemi projekthez tartozó dolog is van ezek közt, és nagy szükségem lenne a feloldásukhoz, kérem segítsetek!



2012. dec. 28. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Másold TC-vel. Amikor feljön az üzenet tudsz váltani rendszergazdiba és akkor megy a másolás.
2012. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos total commanderrel ugyanúgy fennáll a probléma
2012. dec. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!