Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepíti a videókárt...

Jegas kérdése:

Miért nem telepíti a videókártya drivert?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy Travelmate 7520as Acer laptopom és letöltöttem hozzá az ATI videókártya drivert.(ATI Radeon HD 3650es videókártya van benne.)Próbáltam telepíteni de nem engedi és azt írja, hogy nem talált kompatibilis hardvert vagy operációs rendszert az illesztőprogram.Pedig a megfelelőt töltöttem és telepítettem és a megfelelő operációs rendszerhez valót.(Windows XP).

2012. dec. 28. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz drivert akarsz telepíteni, ATI Radeon X1250 van benne, próbáld az Acer oldaláról letöltött drivert.

[link]

2012. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most próbáltam meg feltelepíteni.Sajnos nem engedte.Hibát talált a telepítés közben.Rájöttem, hogy azért nert windows vistahoz valót töltöttem le...Aztán leszedtem írja ki mint ami a kérdésben szerepel...Mit csináljak??
2013. jan. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!