Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Suse linux 8.2 desktop verzió...

Suse linux 8.2 desktop verzió alatt hogyan lehet a képernyőfelbontást beállítani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A Suse 8.2 már 10 éves, elég nehéz visszaidézni, de ha jól emlékszem a Control Centeren belül (Yast) Monitor beállításnál lehetett állítani. (Sax2).

Ha nem megy akkor a videókártyád drivere nincs feltelepítve, viszont a SuSE 8.2-höz drivert meg repót találni szerintem nem lesz egyszerű.

Miért a 8.2-öt használod?

2012. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak találtam egy cd-t és egy virtuális gépen kipróbáltam
2012. dec. 29. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Virtualbox-ot használsz, akkor fel kell tenni a Guest Additions-t, hogy tudj felbontást változtatni. De nem tudom, hogy Suse 8.2-vel működne-e. Ha Linuxot szeretnél kipróbálni, jobban jársz ha letöltesz valami újabbat, Opensuse 12.2, vagy Ubuntu 12.04 az utóbbi pár évben nagyon sokat fejlődött a Linux felhasználó barátságban. (Én is Suse 8.2-vel kezdtem annó 2004-ben, aztán áttértem Ubuntura)
2012. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vmware workstation-t használok
2012. dec. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!