Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A merevlemezem 2particiój...

A merevlemezem 2particiój (3partiom van 3. a rendszer) "eltünt" és elég fontos adatok voltak rajta. Vissza lehet hozni őket és hogyan?

Figyelt kérdés
Mini tool partition wizard al újraparticionáltam. majd mini toll power data recovery vel lefuttatam a merevlemezem és az eggyik particio adatait megtaláltam de a másikét nem (win7 em van)

2012. dec. 29. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért partícionáltad újra ha kell róla a cucc?? Így látatlanba ki fogja megmondani, hogy mit rontottál el és hogy most épp mit kéne tenned???


Szerintem hívj olyant aki ért hozzá, mert még jobban elbarmolod...

2012. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ismeretlen okokból egyik indításról a másikra eltünt a particio.
2012. dec. 29. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor meg van a partíciód, csak nem aktív.

Ha nincs akkor törölted a FAT táblát (NTFS) és nem lesznek meg az adataid.

Ez annyit jelent, hogy fizikálisan meg vannak csak épp névtelenül vannak a könyvtáraid.

Ez olyan, mikor nézel egy térképet, amin nincsenek utcanevek, és neked kell kitalálnod melyiknek mi a neve, és tartalomjegyzéked sincs hozzá.

2012. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem nyúlnék hozzá (már így is jobban hozzányúltál mint kellett volna) hívj szakembert vagy vidd szervízbe
2012. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Partition wizard nem törli a NTFS táblát csk ujra particionálja. tudtok mondani valami használható programot?
2012. dec. 29. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképen te akarod csinálni, akkor használd a "get data back" programot. Ezzel nekem már sikerült visszanyerni az elveszett cuccokat.

De szakember segítsége a biztos, ha nem bízol magadban.

2012. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
valóban szakember jobban tudná...viszont nincs idő, nincs hirtelen "szakember" közelben aki megtudná csinálni
2012. dec. 29. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mini tool partition wizard al újraparticionáltam"


Ezt nevezed te "ismeretlen ok"-nak... Ezért tűnt el a partíciód ember...

2012. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nem ezért tünt el... én sem tudom mért tünt el... azzal a programmal tetem vissza a particiot...
2012. dec. 29. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha újrapartícionálod akkor azzal csak ártasz. Ezért kéne a hozzáértő...
2012. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!