Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Helyes meghajtóba rakjam?...

Helyes meghajtóba rakjam? Miért és hogyan?

Figyelt kérdés
Most lett újratelepítve a gép, felakartam rakni egy játékot,fel is telepítettem de mikor elakartam indítani ezt írta ki: "Please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application." Nem tudom miért írta ki mert a cd benne volt a meghajtóban és mikor berakom ki is jön az ablak hogy mit akarok vele kezdeni, mappa megnyitás stb. Eredeti játékról van szó,mikor újratelepítés elött felraktam akkor jó volt.Windows 7es volt akkor is meg most is.Pls valaki ha tudja miért írja ki elmondaná aztis,hogy mi tévő legyek?Nagyon megköszönném!

2012. dec. 29. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A géped szerint a CD nem eredeti...
2012. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez,hogy lehet? Elötte ugyanerre a gépre felengedte rakni.
2012. dec. 29. 21:24
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit tudok vele csinálni,hogy elinduljon a játék_
2012. dec. 29. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Passz. Eredeti lemeznél semmit se kéne csinálni...
2012. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha újratelepíted a gépet, akkor néhány játékot újra kell telepíteni.


Nekem is volt ilyen. Újratelepítették a gépemet és a játék nem ment, a játék újra telepítéskor már ment.


Vagyis a játékot telepítsd újra, de előtte mentsd ki a játék mentéseket. Rakd el valahová. Legjobb ha külső adathordózóra rakód. Ha megvan az újra telepítés akkor a játékmentéseket visszarakod ahonnan elveted.

2013. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: "fel is telepítettem de mikor elakartam indítani ezt írta ki"


Ezek szerint újra lett telepítve...

2013. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani,mert végül is fel volt telepíve a játék csak ugye ahhoz CD kell,hogy elinduljon.Meg crackelte-m mint ha tört lenne és megy. :D
2013. jan. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!