Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb repülő...

Melyik a legjobb repülő szimulátor?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy nektek melyik tetszik, többet is mondhattok.
2009. aug. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
IL2-Sturmovik 1946 szerintem
2009. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lock on flaming cliffs
2009. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Microsoft Flight Simulator X
2011. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én rengeteget kipróbáltam de a legjobbak talán

F-22 Lightning 3

Blazing Angels 2

és van egy Pearl Harbor nevű olcsó költségvetésű játék az a legjobb jó grafika egyszerű irányítás

2013. aug. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kinek mi a fontos. Az FSX modellezi a legpontosabban a kezelőszerveket (már amelyik géptípusnál, sajnos nem mindnél csinálták meg jól), a légi irányítást, az automata pilóta működését. A Condor a legjobb vitorlázórepülő szimulátor (bár meredek hegyoldalaknál jelentősen nagyobb feláramlást számol a lejtőszélből, mint ami reális), bármely más szimulátornál pontosabban szimulálja az időjárási viszonyokat. A repülőgépek fizikai tulajdonságait viszont egyértelműen az Il-2 sorozat szimulálja a legpontosabban. A legtöbb szimulátor átlagos helyzetben nagyjából reális fizikát mutat, viszont az Il-2 sorozat az egyetlen, amelynél extrém helyzetekben is reálisan viselkednek a gépek (pl. dugóhúzóba reálisan kerül bele, és reálisan lehet belőle kihozni a gépet, míg a legtöbb szimulátorban egyáltalán nem is létezik ez az állapot, ha mégis, akkor is teljesen irreális módon jön létre, túlhúzásnál kifordul a gép, ami semelyik másik szimulátornál nem tapasztalható, stb.). Ha pedig a grafika számít, és nem a szimuláció pontossága, akkor feltehetőleg az akciójátékok között kell keresgélni, de ezek tekintetében nem vagyok tájékozott.
2014. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!