Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 probléma. Acer...

Windows 8 probléma. Acer aspire one D270. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Vettem egy Acer Aspire One D270 laptopot oprendszer nélkül. Suli által be tudom szerezni a microsoft termékeket, de csak angolul. Telepítettem is a win8at, viszont a metro appok nem futnak, mert túl alacsony a képernyő felbontása. Próbáltam a regedites megoldást, de nem találja a fájlt, próbáltam a monitor driverjét telepíteni, de nem engedi, mert nem megfelelőek a rendszerkövetelmények.

Már máshonnan letöltött windows telepítésével is próbálkoztam, de ott sem tudom átállítani a képernyőt akármilyen trükkel is próbálkozok.


Nem lenne kompatibilis a netbook a windows 8-al? Pedig az üzletben is azt ajánlották rá és neten is egy csomó videóban látom, hogy az van rá telepítve..


2012. dec. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A max. felbontása 1024 x 600 , tegyél rá windows7-et.

Driverek: [link]

2012. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

CPU Intel Atom 1,6GHz

2 GB RAM

320 GB HDD


videokártyát viszont nem tudom

ezek szerint megfelel. de akkor mégis miért nem működik? :/ bár minden megy tökéletesen, csak azok a nyomorult metroappok nem..

2012. dec. 30. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
"A Windows Áruház eléréséhez, ahonnan alkalmazásokat tölthet le és futtathat, aktív internetkapcsolat és legalább 1024 x 768 képpontos felbontású képernyő szükséges"
2012. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ez világos, de át lehet állítani a képernyő felbontását http://www.youtube.com/watch?v=U3ATW_CkfcY viszont én nem találom azt, amit meg kéne változtatni, mert nem engedi telepíteni a monitor driverjét
2012. dec. 30. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga a képernyő 1024 x 600 képpontból áll fizikailag tehát nagyobb felbontást nem tud.
2012. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!