Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani erre a gépre...

Tudnátok mondani erre a gépre játékokat? (mindegy milyen fajta) Os: Windows Vista Cpu: 1.86 Ghz Video kártya: Ati Readon Xpress 1100,32 bit, Ram: 2GB

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
1.86 dual core inside
2012. dec. 30. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a grafikus vezérlővel ne nagyon gondolkozz játékon. 8-10 éves programokkal lehet próbálkozni.
2012. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Supernintendó emulátor aba rengeteg játékkal nintendó 64 emulátor játékokkal, beszélős Vágo István. Ha kéred a supernintendót azt eltudom neked küldeni meg megkéne probálni az internetről valami játékot letölteni aztán feltelepiteni ha nem jó törölni kell. Az se mindegy hogy ki és hogy telepitete a vistát mert nekem szombathelyen elcseszték a telepitését a szentmárton utcai számitástechnikai bolt szervizese és a vágó István nem töltöt be csak zene szólt most aztán a combro axeleró király utcai számitástechnikai üzlet telepiteteújra a gépet akkor indult a vágó István de azok se tudnak jól windowst telepiteni mert mindig mielöt játszani akartam engedélyezni kellet hogy induljon négy kattintással indult. Most utolján a Ceo ba vittem a vindowstújratelepiteni azok jól telepitenek igaz 8 ezerért. Most csak rákkatintok és indulnak a játékok. Ceo tud legjobban windowst telepiteni.
2012. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké kössz!
2013. jan. 5. 14:41
 5/5 A kérdező kommentje:
elnézést félre néztem: Ati Radeon Xpress 1100 256MB
2013. júl. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!