Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nemvágja h miért...

Valaki nemvágja h miért 40körül ugrál FPS-em CS-be? Bőven jo gépem van hozzá, uj driver,5megás net és bármit csinálok grafikával vagy configgal ha maxon ha minimumon akkor is 40körül ugrál fps, miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez téged miért zavar? 40 és 200fps között nincs külömbség.
2012. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert nemadja be ugy mintha 100fps-el játszanék... probáltam már gyorsabb nettel is de semmi:S mikor kevés emberrel játszok akkor felmegy 60ra néha és sokkal jobban megy a játék,mint 40el:S
2012. dec. 30. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberi szem 24 képkockát lát, szóval hiába van neked 100fps-ed, nem fogsz te többre menni...
2012. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor csak énspanolom fel magam ha nagyobb fps-em:D:D
2012. dec. 30. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
FPS játékokban számít a sok fps. Ha pl leesel akkor kevesebbet sebeződsz, jobban beadja a killeket.
2012. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ti ezt a játékok fps-re vagy fragre játszátok? Mert én az fps játékokat fragra játszom. Azt ugyanis én érem el, nem a gépem...
2012. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!