Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC játékot szeretnék eredeti...

PC játékot szeretnék eredeti DVD-ről telepíteni, de: "Unable to locate required file or required file is corrupted. " Tipp?

Figyelt kérdés
A helyzet: A játékot először tökéletesen sikerült telepíteni, tökéletesen futott, de kb. egy fél éve újra kellett telepíteni a windows-t. Pár napja újra felraktam a játékot, de egy adott pontnál mindig lefagyott. Leszedtem, felraktam angolul, hogy talán, de ismét fagyás ugyanazon a ponton, szóval leszedtem. Most megpróbálnám újra felrakni, de "Unable to locate required file or required file is corrupted." A lemezen csak egy-két apróbb karc van, ami szerintem nem jelenthetne problémát. Van valakinek valami tippje?
2012. dec. 31. 11:39
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Bizony egy lemeznek az is elég baj, ha néhány karcolás van rajta.

Esetleg még a nap is rásütött néha, és ennyi épp elég, hogy tönkre menjen.

2012. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a lemez tartalmát simán a gépre másolni. Ha elakad akkor az a gond...
2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szóval az a helyzet, hogy más CD-k és DVD-k komolyabb karcolásokkal is gond nélkül működnek, az ezen a DVD-n lévő karcok tényleg egész aprók. A lemezt nap nem tudom mennyire érhette, de úgy tudom, hogy többnyire tokban volt.

Megpróbáltam simán a gépre másolni, ami ment gond - azaz hibaüzenet - nélkül, viszont a gépre mentett mappából indítva az alkalmazást, szintén a már említett üzenet érkezik.

Már korábban is volt ilyen probléma ezzel a DVD-vel, de aztán sikerült ismét használni... (Ugyanazon a gépen!)

További tipp? Vagy tényleg a pici karcok okozzák a gondot? Nem karcosabb, mint a korábbi telepítés előtt...

2013. jan. 1. 03:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem a lemez a gond. Annyit ír, hogy nem az általa várt fájlt olvassa be a lemezről vagy a fájl valamiért nem stimmel. Próbálj egy másik verziót szerezni, mert ebből nem igazán mondja meg senki hogy mi a gond...
2013. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már biztos, hogy nem a lemezen lévő karcok okozták a gondot... Ugyanaz a játék egy teljesen másik, de ugyanúgy eredeti lemezről telepítve és akár lemezről, akár gépről indítva, de mindig ugyanott akad el...

Megpróbáljuk egy másik gépen...

2014. dec. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!