Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelentkezik ki az msn,...

Miért jelentkezik ki az msn, amikor az e-maileket nézem? És mi az a NET Messenger Service? És miért nem jó az az internetkapcsolat az e-mailekhez, ami már alapból megvan? (mert kell egy másik is, mindig újra kell kapcsolódni)

Figyelt kérdés
Valahányszor elindítom az Outlook Express programot hogy megnézzem az e-maileket, mindig újra kapcsolódni kell a netre (de úgy hogy a netre már eleve kapcsolódva vagyok). Ezenkívül amikor ezt csinálom, az msn mindig kijelentkezik, és ilyesmit ír ki, h "Ön egy másik számítógépen bejelentkezett, ezért a .NET Messenger Service kijelentkezett/megszakadt a kapcsolat" (vagy valami ilyesmi)Ez csak azóta van, amióta kicserélték a winchastert és mindent újra kellett telepíteni. Mit kell ezzel csinálni?
2008. máj. 30. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az MSN és az e-mail címed nem ugyanaz véletlenül? Csak tipp, de lehet attól...
2008. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Furcsálnám ha az lenne a probléma, ráadásul ha msn-es e-mailod van azt figyeli az msn, és jelez ha kaptál mailt. Egyébként a .NET Messenger Service:nem más mint az msn kiszolgálórendszere. Azért szakadt meg mert az outlook lekapcsolja a netet és újrakapcsolódik. Nézd meg az ok beállításokat hogy azonos-e az internet kapcsolat mint amivel netezel. Valamint vezérlőpilt--> hálózati kapcsolatok és ott nézd meg hogy hány netkapcsolat van beállítva, elvileg csak egynek kéne lennie. Milyen neted van?
2008. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre a részére én is rákérdeztem itt, az oldalon, sajnos nem nagy sikerrel. Ha esetleg Neked sikerül kideríteni a hiba okát légyszíves értesíts! Kösz!

"Valahányszor elindítom az Outlook Express programot hogy megnézzem az e-maileket, mindig újra kapcsolódni kell a netre (de úgy hogy a netre már eleve kapcsolódva vagyok)"

2008. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem valóban két külön nevű internetkapcsolatom volt beállítva a vezérlőpultnál. (mert a vinchaster-csere után összegabalyodtak a dolgok.) Tudtam hogy az msn bármelyikkel működik, viszont az Outlook Expressre csak az egyik volt beállítva, és én pont nem azt használtam. Szóval ezt letöröltem és a másik jól működik.


Viszont az msn-t még mindig nem értem. Ha kapcsolódok a netre, de még hozzá se nyúltam az msn-hez, a partnereim akkor is látnak, és elkezdenek irogatni. :S Igen, anélkül hogy bejelentkeztem volna!! Ezt a NET Messenger Service csinálja? Hogy lehet ezt kikapcsolni? Azóta van mióta letöltöttem a Windows Live Messenger legújabb verzióját a winchaster cserélés után.

2008. jún. 17. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ, nekem MSN-em nincs, Én a :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__37..


kérdezője voltam. Üdv.

2008. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az MSN csináhat olyanokat, hogy magától kijelentkeztet egy laptopnál, ha nem vagy gépnél?
2009. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!